Pro všechny! / Chceš být? / Odkaz / Odkaz / Odkaz

"Ehm," lezu na scénu, mezi podium,"Mám otázečku," přikašlu,
abych upoutala pozornost,"Zajímá Tě zážitky, víly atp.),
esoterika a ráda čteš povídky?... - Ano?
Tak vítej na mém blogu! Který je přímo stvořený pro tebe. :O …
- Nebo ne? Tak to máš smůlu.
Ňahaháá!"
oddel2

Já a Dara - ona mi krade moje magické schopnosti?!

12. dubna 2010 v 3:00 | Daja |  S Darou? Aneb moje zážitky

Byla tma a já v místností vidívala duchy. a různé útvary... Od jedné doby se mi mé schopnosti nějaksi vytráceli. A né jen vidět, ale i jasnovidnost a spousta dalších... A tak přemýšlím, co by to mohlo způsobit, už vám určitě napovídá Nadpis tohoto článku.

Dara..., nikdy neměla žádné schopnosti a nevěděla ani nevěřila v tom, co já dokážu a vidím.
Pak přišlo jednoho rána a Dara mi vše pověděla co s jí stalo (upraveno, zkráceně řečeno)
V ostatních článcích určitě najdete co tím myslím... A něco si i nechávám ukryté jen pro sebe.
Je těžké vám popsat jak vše vzniklo a jak jsem z čeho usoudila.

Tak jinak...
Začaly se mi vytraťovat mé magické schopnosti a Dara jakoby měla postupem moje. Prostě jakoby mi je kradla! Všechny schopnosti které jsem měla já, má teď ona.
A nebo je i druhá možnost. Já jsem se svých schopností vzdala. Moc jsem se jich bála a nechtěla jsem je. Až jsem je možná přestala vnímat. Uzavřela jsem se 'magickému světu'.

Když jsem tehdy já přišla do nějaké místnosti, ucítila jsem duchové, že jsou u mě a začínaly blykat světla apod...
Teď se mi to nestává, jen někdy. Ale naopak. Daře se to děje teď. A říká mi, ať se zeptám někoho co to může být, když přijde do pokoje a začnou blykat světla...
Já jsem jí odpověděla,  že je asi silné médium pro duchy.... (Jako já tehdy :()
Mám jí ráda, ale ty schopnosti mi chybí... Chtěla bych je zpátky! I když někdy si říkám, že je i dobře, že ví, jak já se cítím a cítila.

Shrnutí: A pro ty, které by chtěly taky mít magické schopnosti...
Já nevím, já ty schopnosti mám od narození, neboli jsem je zdědila po prababičce a dalších pra, ale někdo je dostane nějakou nehodou nebo šokem jsou různé příčiny ;)
Třeba moje kámoška NEJ Dara, žádné schopnosti neměla a od té doby (mám článek o té vlně co námi projela u hřbitova), tak od té doby jako by mé schopnosti mi zebrala kus... :) Zvláštní...
Taky  mě štve, že už je - ty duchy apod. - tolik nevidím..., pravděpodobněje to tím, že někdo to má silný pak příde doba že to nemá vůbec a pak někdy hodně málo apod... jenže mě to připadá jako by mi ty schopnosti kradla Dara, neboli, že by mi vzala kus mě .) Vadí mě to, ale už vím, že moje NEJ kámoška se cítí a má stejné schopnosti jako já, i když já je někjaksi ztrácim. Chybí mi .(

www.deviantart.com 


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anya Anya | Web | 12. dubna 2010 v 18:31 | Reagovat

Tak mě by to asi vadilo kdyby mi třeba brácha vzal mé schopnosti. Já třeba mívám čas od času sny ve kterých je něco co se ještě nestalo a za pár dní se to stane což si vždycky říkám že mi to něco připomívá a pak si vzpomenu že se mi to zdálo pár nocí před tím naštěstí si pamatuju sny. A potom umím číst myšlenky, ale jen některým lidem. Zr začátku jsem si toho nevšímala říkala jsem si že je to náhoda, ale ono se to pořád opakovalo a intervaly se zkracovaly a tak jsem si jednou přečetla jeden článek a zjistila jsem že umím číst myšlenky i když mě to napadlo i před tím a brácha umí kolem sebe vyvolat takové silné energetické pole, že když stojím v jeho blízkosti strašně moc mě brní ruce a paže.

2 NaTušQa :)...tvoje ♥SB♥...lowujeeeeeeem x) NaTušQa :)...tvoje ♥SB♥...lowujeeeeeeem x) | Web | 12. dubna 2010 v 19:22 | Reagovat

no myslela som to tak..že ked pišu také zaujimavé veci v tom časaku že by som si ho mohla začať kupovať..:D

No tak to je dosť zaujimavé..ale nemyslim si že by Dara len tak mohla ziskať tvoje schopnosti..a aj keby hej..bolo by to dosť zvláštne..heeh..ako keby to všetko okolo bolo normálne..:D..
a ona tie schopnosti chce??..alebo skor niekedy chcela??..
ja by som bola rada že o to prichádzam..neviem..asi som slaboch na také veci..:D

3 symbolicalka symbolicalka | Web | 14. dubna 2010 v 14:29 | Reagovat

Jeden čas,to už je dlouho jsme se s kámoškou taky zkoušeli energie apod.Šlo mi to líp ale kámoška se zase víc snažila tak mi je asi omylem na čas sebrala protože najednou byla silnější,když tomu kámoška přestala věřit moje schopnosti se vrátily,ona je ztratila...a je to tak jak to je.JInak co se týče dědičnosti,já jsem zase zdědila talent na energie...což mi kámoška k tomu záviděla

4 Tsukiko Tsukiko | E-mail | Web | 25. září 2010 v 21:03 | Reagovat

MNo jestli nechceš aby ti brala schopnosti zkus vizualizaci. Pokud si to nepletu je to schopnost, kterou můžeš postupem času natrénovat, schopnost s kterou si dokážeš představit např. muchomůrku vedle tebe v obýváku zakořeněnou v zemi tak skutečně jako by tam vážně byla. Když budeš zvládat vizualizaci můžeš si okolo sebe představit bariéru, která by tě měla chránit. :-) Někdy si lidé dělají bariéru i jen tak pro jistotu, protože někteří lidé ti mohou neúmyslně vysávat náladu.

5 Tsukiko Tsukiko | E-mail | Web | 25. září 2010 v 21:03 | Reagovat

[4]: vlastně nebrala :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY GORMAL © 2010 │ PICTURES FROM DEVIANTART

.

.