Pro všechny! / Chceš být? / Odkaz / Odkaz / Odkaz

"Ehm," lezu na scénu, mezi podium,"Mám otázečku," přikašlu,
abych upoutala pozornost,"Zajímá Tě zážitky, víly atp.),
esoterika a ráda čteš povídky?... - Ano?
Tak vítej na mém blogu! Který je přímo stvořený pro tebe. :O …
- Nebo ne? Tak to máš smůlu.
Ňahaháá!"
oddel2

Jak otevřít vnitřní oko? A nebo jak reague moje...

23. dubna 2010 v 1:00 | Daja |  Magie? Aneb moje zážitky
Ti, kteří nevidívají jemnohmotné bytosti a prostě nevnímají kolem sebe to 'nadpřirozeno', a chtějí se to naučit. Je přímo tento článek pro ně. 

Vnitřní oko, neboli třetí oko - se nachází mezi očima, výše nad obočí.
Tuto schopnost vidět přes vnitřní oko, můžete mít kdokoliv,dědičně, nebo při nějakém úrazu se vám může otevřít, a ještě nebo se můžete naučit.

Já to mám vzozené, tedy dědičností. Od malička jsem vidívala jemnohmotný svět. (nevím jak vám to vysvětlit co je to jemnohmotný svět, tedy je tam jemnější vibrace, no prostě až to budu umět vysvětlit slovy, připíši :D)
Můj svět byl takový 'nadpřirozený', hlavně když v noci jsem si lehla do postele... (více se dozvíte v ostatních článcích) Nebyla jsem totiž normální dívka a ani nejsem.
Můj svět pořád zůstává, ale můj život se mění tehdy, když najdu na internetě Školu magie( www.vyukamagie.blog.cz). Ze začátku jsem byla jelikož ještě 'blbá', ale časem se informace zhromaž'dovaly, až jsem došla k potřebným vědomostem. Vlastně škola magie mě řečeno 'nakopla' do nadpřirozena. Ale tehdy jsem se taky zajímala, ale jako nebylo to takový jako je to teď. Jsem duchovně založená...

Jak už víte, malé děti vidívají přes třetí oko různé věci, ale až jsou větší a větší, uzavírá se jim jemnohmotný svět... Mě tedy zatím ne, a myslím, že ani neuzavře. :)
Ve škole jsem se jen tak dívala na test z matematiky, na takový bílí prázdný papír, jelikož... No a tak se mi začaly mlžit oči... A jakobych před sebou na školní lavici viděla nějakou malou postavičku a kolem všude takoví zrnění. (Obyčejně ve škole se mi nic takového nic nestávalo)
I auru mé nohy, ruky vidívám. Jen se na pět vtěřin někam zakoukám a už se mi otevírá vnitřní oko. Vlastně vidím napůl vnitřním a normálním okem. 
Teď tedy k tomu, kdo se chce naučit otevřít své vnitřní oči? Napřed se musíte podat své fantazii. A přestat si říkat: to byl jen přelud... Zapoměňte na tyto slova a věř svým 'očím'.
Četla jsem v mé knížce, že si mužete sednout k rozkvetlé květině, stromu nebo keřu a zadívat se na to. Přivřít oči a po chvíli by jste měli vidět něcosi jak v tech květinách přeskakuje, ale nesmíte mrkat, ani zaostřovat, protože když budete chtít vidět víly a budete čumět úpěnlivě s vykulenýma očima nic neuvidáte, proto je lepší je přivřít a neboli se podívat koutkem oka. Říká se, že koutkem oka vidíme lépe jemnohmotný svět, protože se tolik nesoustředíme. (No poslední dobou opravdu se nesoustředím na nic! Ani v té škole... pak to tak dopadá :))
Nezoufejte když neuvidíte nic, protože víly se vás mohou bát :) Takže to zkoušejte dál... Nemusí se to podařit na poprvé :)
Potom, až budete mít nacvičeno, zprva uvidíte něco neviditelného, ale po čase postavu a pak i do detajlů jak se někdy zobrazuje na obrázků :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 28. dubna 2010 v 14:25 | Reagovat

Zvláštní, že u mě s věkem naopak ty duchovní věci přibývají (fialovou auru své ruky taky sem tam vidím). To bude asi jen tím, že se toho dovídám víc a víc. Asi ty zvyšující se vibrace, kdo ví. Jinak jemnohomotný svět je "domov" všech těch fyzickýma očima neviditelných, "nadpřirozených" bytostí. Ale je fakt, že se to blbě popisuje :)

2 Daja Daja | E-mail | Web | 28. dubna 2010 v 14:38 | Reagovat

[1]: jj to je fakt, ten kdo ví prd o nadpřirozenu, tako tomu se to opravdu těžko vysvětltluje, hlavně já, takovej antitalent na vysvětlování :-D

3 Chaky Chaky | E-mail | Web | 3. května 2012 v 20:27 | Reagovat

Zajímavý článek. já věřím hlavně na střážné andělé :) ale zdá se mi strašidelné, otevřít třetí oko. Je možné vidět je, kdy chceš, nebo to pak nemůžeš zastavit? A je vidět všechno? Jako i zlé ěci? Není to nebezpečné? :-(
Odpověď kdyžtak na můj web nebo e-mail, jestli se ti bude chtít ;))
charliechaky.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY GORMAL © 2010 │ PICTURES FROM DEVIANTART

.

.