Pro všechny! / Chceš být? / Odkaz / Odkaz / Odkaz

"Ehm," lezu na scénu, mezi podium,"Mám otázečku," přikašlu,
abych upoutala pozornost,"Zajímá Tě zážitky, víly atp.),
esoterika a ráda čteš povídky?... - Ano?
Tak vítej na mém blogu! Který je přímo stvořený pro tebe. :O …
- Nebo ne? Tak to máš smůlu.
Ňahaháá!"
oddel2

Úvod k nám...

1. dubna 2010 v 17:56 | Daja |  S Darou? Aneb moje zážitky
Narodila jsem se 22.11.1995 v Přerově a Dara se narodila 26.8.1997 v Kroměříži. Obě jsme nejlepší kámošky od narození. I když jsme prožily hodně hádek, ale vždy jsme se usmířily. Dara na mě ušila tolik boud a udělala mi mnoho ran do srdce, kolikrát mě podrazila. Ale i přes ty všechny jizvy jsem jí odpustila a začala jí věřit. Jenže, když jsem si myslela že na 100% jí můžu zase věřit, podrazila mě znovu. A tak to pokračovalo. Já nikdy nebyla na pomstu, a tak jsem žila dál a věřila, že se jednou změní...
Asi tak ještě před půl rokem v listopadu, jsme kámošily s prima kluky... A to nás spojilo...
Asi tak vám to řeknu, byla tma a větrno.. listí popadávalo a my si sedly na patník u hřbitova. Dara měla obarvené vlasy a byla celá jiná, pěkná. Zrovna jsme se usmířily po velké hádce, takže jsem jí nic nechtěla říkat moc. Ale v ten moment u hřbitova náma přejel divný pocit. Od té doby jsme byly nerozlučný a opravdový NEJ kámošky... Opravdu mě měla ráda a já jí. Smály jsme se všemu a dělaly bláznivý věci po ulicích. Nedělaly jsme žádný vandalismus, ale jen jsme dělali blbosti.
Před velkýma prázdninama v květnu a v červnu už to mezi náma neklapalo. Někdy jsme si nesedly do řeči.. Moc jsme si toho neříkaly a blbosti jsme už vůbec nedělaly, spíš jsme posedávaly na lavečkách...
A teď? O prádzdninách, tedy na táboře jsme se věčně hádaly. Proto ani nepíši zážitky s tábora...
Bohužel po táboře jsme se vůbec nepohodly a od té doby až do teď skoro v půlce srpna se ještě spolu nebavíme,takže už měsíc. Jen od všech slyším, že mě pomlouvá, ztrapňuje a poštvává ostatní kámošky proti mě... Její boj, můj boj.
Asi si myslím, že od té doby co se přistěhovala Adriana, se ke mě takhle Darina chová :(
Ale co, třeba jí to přejde a budu jí chybět. Tolikrát jsem se omluvila i když omluvu bych spíš měla dostat já od ní, ale neodepisuje a je ještě víc ke mě nepříčetná ;)
22.5.2011 - Nebavily jsme se aspoň půl roku, a postupně jsme se začaly bavit a dnes je to OK. :) Jakžtakž. Kouzlo nerozlučnosti funguje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cute Strawberry ♥ Cute Strawberry ♥ | Web | 1. dubna 2010 v 18:49 | Reagovat

ZdravíM :) U mňa sa koná súťaž o vecné ceny :) Mohlo by ťa to zaujať :) Ak nemáš rada súťaže a nechceš sa zapojiť, mrkni sa aspoň o čo ide :)

2 Tarin Tarin | Web | 1. dubna 2010 v 21:02 | Reagovat

ahoooj. Máš to tu pekné a utulne. :D

Už sa teším keď sa to tu rozbehne hehe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY GORMAL © 2010 │ PICTURES FROM DEVIANTART

.

.