Pro všechny! / Chceš být? / Odkaz / Odkaz / Odkaz

"Ehm," lezu na scénu, mezi podium,"Mám otázečku," přikašlu,
abych upoutala pozornost,"Zajímá Tě zážitky, víly atp.),
esoterika a ráda čteš povídky?... - Ano?
Tak vítej na mém blogu! Který je přímo stvořený pro tebe. :O …
- Nebo ne? Tak to máš smůlu.
Ňahaháá!"
oddel2

Pohled na horoskop

16. srpna 2010 v 10:36 |  Magické a záhadné

Astrologie je studie o vlivu planetárních sil na člověka. Nejedná se tedy o věštění, jak se mnozí domnívají. Je to jedna z nejlepších metod, jak se člověk může naučit, odkud přišel, kdo vlastně je a kam jde. Astrologie snadno odhalí osudový charakter a povahu dané osoby. Pokud se tato osoba pokusí změnit vlastní charakter, změní spolu s ním i svůj osud. Mezi hlavní využití astrologie patří diagnostika zdraví a nemocí, odborné poradenství, horoskopy pro děti- aby měli rodiče jasnou představu o tom, jak své dítě nejlépe vychovat.

Astrologie ukazuje jakési tendence. Člověk může rozhodnout o určité věci na základě hvězd a projeví svou vůli. Tok proudu života počíná narozením a pokračuje jakýmsi grafem. Jediná věc, která může graf ovlivnit, je vůle jednotlivce. Každý má zcela svobodnou vůli a záleží jen na něm, jak ji využije nebo jak s ní naloží. Jen blázen by vládl nad hvězdami. Člověk je jimi a pomocí astrologie varován, což mu v určitých situacích usnadňuje život.

Pamatujte, že dobro a zlo nejsou jen výsledkem náhody a štěstí, ale odvíjejí se z činů, které jsme udělali kdysi dávno. Horoskopy ukazují to, co jsme získali v minulém životě. Co nám chybí v životě současném lze získat v budoucnu. Velký mystik Goethe řekl: "Síla drží svět v řetězech a člověk se uvolňuje při sebekontrole a zisku."

Důsledek zákona "Co si zaseješ, to si taky sklidíš" je patrný a pracuje v harmonii s planetami. Bůh se rodí do našeho, fyzického, světa v ten správný čas, kdy planety působí v harmonii s ostatními.

Existují tři faktory, které nám signalizují poselství z hvězd - jsou to domy, znamení a planety. Každý dům představuje život. Příznaky jsou na nebi a jejich rozmístění ve vztahu k domu svědčí o našem temperamentu a také o postoji k životu. Planety jsou poslové boží, jejich pohyb se přenáší přes domy a nám sdělují příležitosti k tomu, abychom mohli nechat svou duši růst. Mysl zastupuje planety jako hráče a měla by popisovat roli, kterou každý hráč má a vyjádřit jeho charakter. Domy jsou jako různá nastavení hry, vztahy mezi jednotlivými planetami. Představují jakýsi děj hry. Každá planeta má svou vlastní energii. Ta může být vyjádřena pozitivně, ale i negativně. Energie je určena jednotlivými vztahy a aspekty ostatních planet.

Horoskop ukazuje pouze tendence, ukazuje, jakou máte planetární pozici. Ta bude určena s použitím vlastní vůle.

ww.google.cz 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keta Keta | Web | 16. srpna 2010 v 12:54 | Reagovat

Wow, úžasně napsané :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY GORMAL © 2010 │ PICTURES FROM DEVIANTART

.

.